ENSENADA — МЕКСИКА НА ЧОРНОМУ МОРІ

Новий готель в Грибівці Ensenada знаходиться на першій лінії моря безпосередньо на піщаному пляжі. Ensenada — мальовниче мексиканське містечко на березі Тихого океану. У перекладі з іспанського, назва означає «бухта», що якнайкраще характеризує морське розташування готелю.

Готель побудований із дерев’яного зрубу — повністю екологічного матеріалу. Це створює атмосферу домашнього затишку і тепла. А інтер’єр і елементи декору перенесуть вас в спекотну Мексику.

№1
готель в Грибівці
24
номерів в готелі
5
категорій номерів
Номери

Готелі Ensenada в Грибівці пропонує гостям розміщення в облаштованих номерах двох категорій: «Стандарт» на 2-4 людини і «Люкс» двокімнатний або панорамний на вибір. Вікна номерів виходять на морське узбережжя..

DAR_5975-HDR
Акційна ціна
1650 грн.
на липень:
1300 грн/ніч
Стандарт двомісний
«Стандарт» 2-місний
DAR_5906-Edit
Акційна ціна
2200 грн.
на липень:
1670 грн/ніч
Стандарт тримісний
«Стандарт» 3-місний
hotel2
Акційна ціна
3500 грн.
на липень:
2800 грн/ніч
Люкс панорамний чотиримісний
«Люкс» панорамний 4-місний
DAR_5947
Акційна ціна
2930 грн.
на липень:
2400 грн/ніч
Люкс двокімнатний чотиримісний
«Люкс» 2-кімнатний 4-місний
DAR_5954-HDR
Акційна ціна
2250 грн.
на июль:
1700 грн/ніч
Стандарт чотиримісний
«Стандарт» 4-місний
Ресторан

Кафе Ensenada знаходиться прямо на морському узбережжі, на власному пляжі готелю. Вид на блакитне море, смачні страви та їх оригінальна подача не залишить байдужим жодного нашого гостя. У меню ви знайдете українську, європейську і, звичайно ж, мексиканську кухню.

Пляж

Вибравши готель Ensenada вам більше не потрібно турбуватися про чистоту пляжів і пошуку вільного місця. Для вас вже готові шезлонги, рушники та приватний пляж. Пісок на нашому пляжі без єдиної вади, адже його щодня прибирають.

Сподобався наш готель? Забронюйте прямо зараз
Забронювати
Свяжитесь с нами!